yandex

Sektorel Rehber Logo

TNS PİYASA ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
27 Ağustos 1999 ,Cuma
İşletme Yetkilileri
DENİS LUCİEN YDELMAS Yönetim Kurulu Başkanı 'A' Grubu İmza FRANCESC COSTA ARGELAGUET Başkan Yardımcısı 'A' Grubu İmza MÜRŞİDE ARZU KUMAR Yönetim Kurulu Üyesi 'B' Grubu İmza
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
ATAŞEHİR / İSTANBUL
İşletme Adresi
KOZYATAĞI AND PLZ.UMUT SK. N.10/12 K.5 ATAŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.tns-slokul.com
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
İSTANBUL TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 4.115 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

Her türlü piyasa etüd araştırma fizibilite ve pazarlama faaliyetleri eğitim organizasyonu mali ve iktisadi bilgi işlem makineleri kullanım ve hizmetleri,proje analiz ve taahhüdü konularında danışmanlık yapmak ve 9.3.2000 tarihindetescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

TNS PİYASA ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.