yandex

Sektorel Rehber Logo

TAPLUX ORGANİZASYON GIDA TURİZM İNŞAAT EMLAK BİLGİSAYAR OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
21 Nisan 2017 ,Cuma
İşletme Yetkilileri
KIANOOSH BAGHER POOR (ŞİRKET MÜDÜRÜ) SHAHRAM NARİ GHOMİ (ŞİRKET MÜDÜRÜ) ALİREZA ASHOOR TAMİMİ (ŞİRKET MÜDÜRÜ)
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
ALANYA / ANTALYA
İşletme Adresi
FIĞLA MAH. HASTANE SOK. NO:3/C ALANYA, ANTALYA, TÜRKİYE
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 749 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, ALANYA / ANTALYA Bölgesinde Gösteri, kongre, konferans, ticari fuar, vb. etkinliklerin organizasyonu faaliyetleri konularında hizmet vermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

TAPLUX ORGANİZASYON GIDA TURİZM İNŞAAT EMLAK BİLGİSAYAR OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.