yandex

Sektorel Rehber Logo

ŞENER TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
20 Nisan 1994 ,Çarşamba
İşletme Yetkilileri
SERDAR ŞENER Müştereken Müdür LİSA ŞENER Müdür Münferiden
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
BAKIRKÖY / İSTANBUL
İşletme Adresi
ZEYTİNLİK MAH.HALKÇI SOK. NO.6/45 BAKIRKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
İSTANBUL TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 2.640 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

Şirket turizmcilik yapabilir,yurt içi ve yurt dışı turistik turlar yapabilir,bu amaçla turistik tesisler kurabilir,işletebilir,eğlence fuarı,festival gibi faaliyetleri organize edebilir,bu işlerle ilgili olarak her türlü tesisi yapabilir,malzeme araç ve gereçleri imal edebilir bu işlerle ilgili olarak teşvik kredileri alabilir ve Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul, taşıt, fabrika, tesis alabilir, satabilir, kiralar, inşa eder, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tasihi, ifra, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir, Şirket konusu ile ilgili her türlü malzeme, yedek parça, makine, cihaz, alet, edevat ve gereçler ile hammadde yarı mamul ve mamul alabilir, ithal edebilir, ihraç edebilir,gerekli lisans, izin belgeleri alabilir, kiralayabilir, menkul ve gayrimenkula dayalı haklar taşıtlar satın alabilir,kiralayabilir, fikri ve sınai mülkiyet hakları temin edebilir, kiralayabilir, satın alabilir. Yurt içinde ve yurt dışında sergi, fuar ve panayırlara katılabilir, İç ve dış piyasalardan uzun orta ve kısa vadeli istikrazda bulunabilir, emval ve kefalet kredileri, yatırım kredileri, açık krediler, hisse senedi ve tahvil üzerine avans kredileri ve benzeri krediler temin edebilir, ve 28.2.2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Kültür ve Sanat->Sinema Salonları

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

ŞENER TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.