yandex

Sektorel Rehber Logo

PUSULA YAYINCILIK PRODÜKSİYON PAZARLAMA VE REKLAM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
13 Ekim 2003 ,Pazartesi
İşletme Yetkilileri
BÜLENT AKBULUT Yönetim Kurulu Üyesi
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
KAĞITHANE / İSTANBUL
İşletme Adresi
HUZUR MAH.İMAM ÇEŞME CAD.GÜREL İŞ MRK.NO.14/4 SEYRANTEPE KAĞITHANE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://depomepo.com/
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
İSTANBUL TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 7.638 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

Depomepo.com bir SMART GROUP kuruluşudur.

2005 yılında beri alanında öncü AKILLI TV, SMART TV, www.akilli.tv,www.istelezzet.com gibi projelere imza atan grubumuz yeni projesi depomepo ile dünya markalarını en ucuz ve en kolay alışveriş ilkesiyle size ulaştırıyor.
Akıllı Tv
2006 yılında Türkiye’nin ilk ve tek interaktif video paylaşım kanalı olarak kurulan Akıllı Tv kısa sürede Türkiye’nin en çok izlenen gençlik kanalı haline geldi. Türksat, D Smart, Teledünya, Tivibu platformlarından yayın hayatına devam ediyor.
www.akilli.tv

İşte Lezzet
2007 yılında internetten yemek siparişini ülkemize tanıtan iştelezzet.com, aynı sene Altın Örümcek en iyi servis ödülüyle başarısını taçlandırdı. Dünyanın lezzetini evlerinize taşımaya devam ediyor.
www.istelezzet.com

Smart Tv
2001 yılında ilk alışveriş televizyonu olarak yayın hayatına başladı, 10 senedir tekstilden teknolojiye birçok ürün gamında izleyicilerine en iyi fiyat avantajlarıyla farklı seçenekler sunuyor.
image image

hulusi ata

02/01/2015

31.12.2014 tarihinde sizdn alımışılduğum proceef 17 parçadoğayıcı acık birşekilde geldi ve tv de gösterilidği gibi kullanışlı değil 14 gün içinde yetkiliniz iadeedbilecegimi smyledi.Ama hakınızdaki binlerce şikayeti görünce terredütüm var iade hakkındakiciddiyetinizle ilgili.sanırım hem üründen hemde paradan olacağım.Şunuda unutmayın iletişim sektöründe çalışıyorum hakkınızdaki yapacağım kötü reklam sizin için hiç hoş olmaz
Yorumcu Telefonu : 5055361939 Yorumcu Mail Adresi: murvetkucu@hotmail.com
image image
image image

celal koç

13/12/2014

göndermiş olduğunuz ixperia k 5 cep telofonunun bataryasını taktım fakat telefon çalışmıyor servisi aradım ulaşmam mümkün olmadı firmanızı aradım sizede ulaşamadım ne yapayım tek çare tüketici mahkemesine gitmek eğer bana ulaşırsanız ne yapmam gerektiğini bana anlatın değilse yasal yollara baş vuracağım bilgilerinize
 
image image
image image

cuma gokbulut

28/02/2012

14 subat 2012 tarıhı ıle 2 adtnokıa 2630 cep tlf aldık fakat26 subat aksamı yasal uyarı ıcerıklı bır mesaj aldık 05.03.2012,detelefonların kayıtlı olmadıgı ve ıltsme kapatılacagı yazıyordu lutfen yetkılı kısıler bu durumla ılgılene bılır mı
Yorumcu Telefonu : 05359241321 Yorumcu Mail Adresi: tapar-27@hotmail.com
image image

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

PUSULA YAYINCILIK PRODÜKSİYON PAZARLAMA VE REKLAM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.