yandex

Sektorel Rehber Logo

NİGARGENCO HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
02 Haziran 2017 ,Cuma
İşletme Yetkilileri
GENCO KOYUNCUOĞLU - NİGAR İSMET KOYUNCUOĞLU
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
SARIYER / İSTANBUL
İşletme Adresi
MASLAK MAH. AOS 55.SOK. NO:4/483 SARIYER, İSTANBUL, TÜRKİYE
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
İSTANBUL TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 196 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

Sirketin esas amacı yurt içinde veya yurt dısında kurulmus veya kurulacak sirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bu sirketlerin yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim islevlerini toplu bir bünye içerisinde ve modern isletmecilik esasları dahilinde gerçeklestirmek, riski dagıtmak, ekonomik dalgalanmalara karsı yatırımların güvenligini arttırmak ve böylece bu sirketlerin saglıklı sekilde gelismelerini ve devamlılıklarını teminat altına almak ve bu amaca uygun ticari, sınai ve mali girisimlerde bulunmaktır......ve anasözleşmesinde yazılı işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Para ve Finans->Holdingler Fonlar

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

NİGARGENCO HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.