yandex

Sektorel Rehber Logo

EMAC MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
09 Ağustos 2017 ,Çarşamba
İşletme Yetkilileri
ŞEVKET TOLGA KAYSERİLİOĞLU - SUAT OCAKÇI
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
KARTAL / İSTANBUL
İşletme Adresi
SOĞANLIK YENİ MAH. BALIKESİR CAD. NO:6/304 KARTAL, İSTANBUL, TÜRKİYE
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
İSTANBUL TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 491 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

1- Enerji otomasyonu çerçevesinde yurt içi ve yurt dışında her türlü sektörlerde proje yapmak, her türlü projede danışmanlık hizmeti vermek, yapılan veya danışmanlık verilen projelerde eğitim hizmeti vermek. 2- Yurt içi ve yurt dışında her türlü elektrik taahhüt işleriyapmak, projelendirmek, her türlü elektrik, inşaat ve taahhüt, proje işleri iştigal konusu ile ilgili olarak proje danışmanlık ve kontrollük hizmetleri vermek, konusu ile ilgili ihaleler açmak, açılmış olan ihalelere iştirak, elektrik ve inşaat sektöründeki her türlü projenin bakım ve işletme hizmetlerinivermek .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

EMAC MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.