yandex

Sektorel Rehber Logo

DNY YAPI DENETİM LİMİTED ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
18 Nisan 2011 ,Pazartesi
İşletme Yetkilileri
OSMAN ÇİFÇİ (MÜDÜR)
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
MELİKGAZİ / KAYSERİ
İşletme Adresi
ALPARSLAN MAH. KIZILIRMAK CAD. NO:84/2 MELİKGAZİ, KAYSERİ, TÜRKİYE
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
KAYSERİ TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 420 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK Meslek grubunda, MELİKGAZİ / KAYSERİ Bölgesinde Yapı denetim kuruluşları (a sınıfı) konularında hizmet vermektedir.

Bağlı olduğu kategoriler

İnşaat ve Yapı Dekorasyon->Yapı Denetim

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

DNY YAPI DENETİM LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.