yandex

Sektorel Rehber Logo

ÇAĞLAYAN BASIM YAYIN DAĞITIM AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
17 Nisan 2008 ,Perşembe
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
GAZİEMİR / İZMİR
İşletme Adresi
SARNIÇ YOLU ÜZERİ NO:7 GAZİEMİR, İZMİR, TÜRKİYE
Web Adresi
www.alfadefter.com
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
İZMİR TİCARET ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 9.114 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

Baskı öncesine iki Kodak CtP ilave eden firma 2008’de baskı ve baskı sonrasına yatırım yapmayı planlıyor.

İzmir Bozyaka’da 1979’da beş ortaklı bir firma olarak kurulan Çağlayan Basım ve Yayın A.Ş., İzmir’in en büyük veb ofset işletmelerinden birisi. Ayda 10 bin metre kare kalıp ve 2000 ton kağıt tüketen Çağlayan, 20 bin metre karesi kapalı olmak üzere 40 bin metre kare alanda 250 personeliyle hizmet veriyor. İşlerin yoğunluğuna göre iki veya üç vardiya olarak 24 saat çalışan firma, yeni bir bina daha yaptırıyor.

Ağırlıklı olarak ÖSS, OKS, süreli yayınlar ve okul kitaplarının basıldığı matbaada bunların yanı sıra insert de basılıyor.

Kitapların ve broşürlerin, müzik eserlerinin ve müzik el yazmalarının, haritaların, atlasların, posterlerln, reklam kataloglarının, prospektüslerin ve diğer basılı duyuruların, posta pullarının, vergi pullarının, tapu senetlerinin, çeklerin ve diğer kıymetli DEFTER,BLOKNOT,ALBÜM,KLASÖR VB. KITASİYE ,KİTAP,DERGİ,BROŞÜR VE MECMUA(DERS KİTAPLARI DAHİL) ,ÇEŞİTLİ REKLAM AMAÇLI BASKILAR (DUVAR VE EL AFİŞLE Rİ,TAKVİM VB.),AMBALAJ BASKILARI (METAL VE PLASTİK ÜZERİNE YAPILA NLAR DAHİL), AMBALAJ MAKİNASI


FABRİKA
Adres:SARNIÇ YOLU NO:7 GAZİEMİR - İZMİR
Tel : +90 232 274 22 15 (pbx)
Fax : +90 232 274 23 10
Email : alfadefter@alfadefter.com

SATIŞ & PAZARLAMA
Adres : MERKEZ MAH. SOĞUKSU CD. NO:31 TEKER İŞ MERKEZİ MAHMUTBEY/ BAĞCILAR /İSTANBUL
Tel : +90 212 410 50 76
Fax : +90 212 447 27 56
Email : alfadefter@alfadefter.com

İŞ BAŞVURULARI İÇİN: http://cvtr.net/
image image

EROL TUĞRUL

18/08/2011

ÇOK KALİTELİ VE FAYDALI YAYINLAR YAPIYORSUNUZ.
Yorumcu Telefonu : 05353057546 
image image

Firma Harita Konumu



bug_reportHata Bildir!

ÇAĞLAYAN BASIM YAYIN DAĞITIM AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.