yandex

Sektorel Rehber Logo

AHMET ÖNDÜÇ İNŞAAT MADEN GIDA MADDELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
04 Ağustos 2014 ,Pazartesi
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
AFYONKARAHİSAR / AFYONKARAHİSAR
İşletme Adresi
DÖRTYOL MAH. TURGUT ÖZAL BLV. AFİUM OUTLET CENTER 40/5-B MERKEZ, AFYONKARAHİSAR, TÜRKİYE
Web Adresi
www.mustakbelkebap.com.tr
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 580 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ meslek grubunda AFYONKARAHİSAR Bölgesinde Diğer lokanta ve restoranların (içkili ve içkisiz) faaliyetleri (garson servisi sunanlar ile self servis sunanlar dahil, imalatçıların ve al götür tesislerin faaliyetleri ile seyyar olanlar hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

AHMET ÖNDÜÇ İNŞAAT MADEN GIDA MADDELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.