yandex

Sektorel Rehber Logo

ADİN TURİSTİK İŞLETME GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tescil Tarihi
13 Şubat 2013 ,Çarşamba
Telefon Bilgisi
Faks Bilgileri
Bölge (İlçe/İl)
AFYONKARAHİSAR / AFYONKARAHİSAR
İşletme Adresi
FEVZİ ÇAKMAK MAH. ATATÜRK BULVARI ANEMON OTEL NO:16 ERKMEN MERKEZ, AFYONKARAHİSAR, TÜRKİYE
Web Adresi
www.adinturistik.com
Kayıtlı Olduğu Mesleki Oda / Birlik
AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu işletmeye ait bilgiler şimdiye kadar 51 ziyaretçi tarafından incelenmiştir.

Firma İş Konusu

RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ meslek grubunda AFYONKARAHİSAR Bölgesinde Özel günlerde dışarıya yemek sunan işletmelerin faaliyetleri gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumubug_reportHata Bildir!

ADİN TURİSTİK İŞLETME GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için BURADAN bize bildiriniz.

error_outlineYasal Uyarı / Bildiri!

  • Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

  • Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  • Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

  • Sektorelrehber.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

  • Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  • Sektorelrehber.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Sektorelrehber.com'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.