...
Sektorel Rehber Logo


ZET YAPI ÜRÜNLERİ İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 482 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
11 Haziran 1998 ,Perşembe
Yetkilileri
CENGİZ ÇİFTÇİOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi MÜŞTEREK FEYZULLAH AÇIKGÖZ Yönetim Kurulu Üyesi Müdür ALİ DÖNMEZ Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden YUSUF TURGAY Başkan Yardımcısı Münferiden
Telefon
(212)224-21-10
Fax
(0212)241-46-60
Bölge
KAĞITHANE / İSTANBUL
Adres
HÜRRİYET MAH.EĞİTİM SOK.N.16 K.1 KAĞITHANE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İnşaatta kullanılan demir,çimento,cam,boru gibi her türlü inşaat malzemelerini,sıhhi tesisat malzemelerini mühendislik ve mimarlık aletlerini ithal,ihraç,taahhüt eder ve imal eder,dahili ticaretini yapar. Şirket amaç ve konusunun gerçekleşmesi için yurt içindeve dışında her türlü taşınır, taşınmaz malları, binek, yük veyolcu nakline mahsus nakil vasıtalarını satın alır, satar, kiralar, kiraya verir, ipotek ve rehin eder, rehin alır, şirket menfaatlerinin korunması için ipotek alır, ve gereğinde kaldırır, kefaleti sebebiyle ipotek verir. Taşınmazmallar ile ilgili her türlü ayni hakları iktisap devir veya feragat eder ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu