Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo
 ¦   ¦  ¦  ¦ 

YÜKSEL DİLMAÇ-ALİZE MARKET

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1233 1
Bu işletmeye ait bilgiler 1.233 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
01 Nisan 2011 ,Cuma
Telefon
0242 346 7658
Fax
0242 346 7658
Bölge
ANTALYA / ANTALYA
Adres
KIZILTOPRAK MH.A.ÇETİNKAYA CD.SEFEROĞULLARI APT.NO:123/C ANTALYA, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Toptan ve perakende gıda dağıtımı ve pazarlaması alanlarında PERAKENDE TİCARET meslek grubunda ANTALYA Bölgesinde Bakkal ve marketlerde yapılan perakende ticaret (belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda gıda, içecek veya tütün ağırlıklı perakende ticaret) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
MARKET İŞLETMECİLİĞİ

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.