Sektorel Rehber Logo

yükleniyor...


YÖRE CAM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 4.889 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
02 Mart 1983 ,Çarşamba
Yetkilileri
ALİ ARMAĞAN Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden ALİ YÖRE Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden MUSTAFA TOPAL Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden
Telefon
(212)295-20-01
Fax
(0212)294-25-51
Bölge
Kağıthane / İstanbul
Adres
CENDERE YOLU NO.40/A KAĞITHANE, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"YÖRE CAM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her nevi cam ayna ve cam mamülleri cam ve ayna kesme motifverme renklendirme ve imalat makinaları alım satım pazarlama mümessillik ithalat ve ihracat işleri ve, Gayrimenkuller inşa eder, satın alır, satar, işletir, devreder, kiraya verir, kiralar, sahip olduğu gayrimenkulleriteminat olarak gösterebilir, üzerlerine leh ve aleyhte ipotektesis edebilir veya kaldırabilir, rehin ve kefalet teminatları alabilir ve verebilir, Diğer kişi ve kuruluşlara ait menkul ve gayrimenkulleri alacaklarına karşılık ipotek edebilir ve bu ipotekleri fekkedebiir. 3.şahısların borçları için her türlü teminat ve kefalet verebilir. Tapu kütüğü ve sicillerinde mülkiyet, tefrik, taksim, tevhit, ifraz, terk, irtifak, parselasyon, cins ve sair ayni hakları tesis edebilir veya kaldırabilir ve 22.9.2005 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu