Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


YÖRE CAM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
5043 5
Bu işletmeye ait bilgiler 5.043 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
02 Mart 1983 ,Çarşamba
Yetkilileri
ALİ ARMAĞAN Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden ALİ YÖRE Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden MUSTAFA TOPAL Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden
Telefon
(212)295-20-01
Fax
(0212)294-25-51
Bölge
KAĞITHANE / İSTANBUL
Adres
CENDERE YOLU NO.40/A KAĞITHANE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her nevi cam ayna ve cam mamülleri cam ve ayna kesme motifverme renklendirme ve imalat makinaları alım satım pazarlama mümessillik ithalat ve ihracat işleri ve, Gayrimenkuller inşa eder, satın alır, satar, işletir, devreder, kiraya verir, kiralar, sahip olduğu gayrimenkulleriteminat olarak gösterebilir, üzerlerine leh ve aleyhte ipotektesis edebilir veya kaldırabilir, rehin ve kefalet teminatları alabilir ve verebilir, Diğer kişi ve kuruluşlara ait menkul ve gayrimenkulleri alacaklarına karşılık ipotek edebilir ve bu ipotekleri fekkedebiir. 3.şahısların borçları için her türlü teminat ve kefalet verebilir. Tapu kütüğü ve sicillerinde mülkiyet, tefrik, taksim, tevhit, ifraz, terk, irtifak, parselasyon, cins ve sair ayni hakları tesis edebilir veya kaldırabilir ve 22.9.2005 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.