Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


YENİ HUZUR POLİKLİNİĞİ SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 924 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
05 Nisan 1995 ,Çarşamba
Yetkilileri
ÜMİT DEMİRCİ Müdür Münferiden
Bölge
ÇAĞLAYAN / İSTANBUL
Adres
TAŞOCAĞI CAD.NO.139/1 ÇAĞLAYAN, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Özel hastahaneler ve bünyesinde olmak kaydıyla doğum evi,sanatoryumlar,prevantoryumlar,huzur evleri,çocuk bakım evleri,kreşler,yurtlar,yuvalar,kürevleri,özel branş klinik ve hastaneler açmak,kurmak,donatmak,işletmek,satmak,satın almak,kiralamak veya kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Sağlık->Özel Hastaneler

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.