Sektorel Rehber Logo

YARBAY İNŞAAT NAKLİYAT VE TURİZM İŞLETMECİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.318 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
25 Şubat 2008 ,Pazartesi
Yetkilileri
AYKAN YARBAY Müdür Münferiden
Telefon
(216)304-07-77
Fax
 
Bölge
Pendik / İstanbul
Adres
YAYALAR MAH.BARBAROS HAYRETTİN PAŞA CAD.71 PARSEL D.5 PENDİK, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"YARBAY İNŞAAT NAKLİYAT VE TURİZM İŞLETMECİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize buradan bildiriniz.
Firma İş Konusu
Tesis yapmak amacıyla orman,hazine,özel şahıs ve kamu kurum ve kuruluşlardan araziler kiralamak.Şirket,kat karşılığı veya müstakil olarak yapılmak üzere arsa satın alabilir veya kendi arazileri üzerine inşaat yaparak tümünü veya parça parça bağımsız bölümlerhalinde üçüncü şahıslara yurt içinde veya yurt dışında Türk veya yabancı kişilere satış yapabilir. Şirketin işleri için iç ve dış piyasadan uzun,orta ve kısa vadeli kredi almak,turizm ve benzeri kredileri temin etmek,kredi temini için taahhütnameler,kredi sözleşmeleri imzalayabilir,teminat verebilir,ipotek tesis edebilir, kurulmuş ipotekleri tapuda fekkedebilir,kefalet verebilir, alabilir,kefil olabilir,gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa,sükna,gayrimenkul mükellefiyeti,kat mülkiyeti,kat irtifakı tesis edebilir,gayrimenkullerle ilgili olarak tapu ve kadastro daireleri nezdinde ifraz,tevhid ve parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.

Konuları ile ilgili olarak her türlü taşnır veya taşınmaz mal veya gayri maddi haklar iktisap etmek,bunları işletmek,kiraya vermek,iralamak,gerektiğinde satmak, başkalarına ait taşınmazlar üzerinde şirket lehine irtifa hakları ve ipotekler tesis etmek. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayri- menkul alabilir,satabilir,kiralar,kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir,ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. ve 2

12005 tarihinde tescil edilen anasözleşme tadil metninde yazılı olan diğer işler.
Ürünleri ve Resimleri
Bu firmaya ait güncel ürün bilgisi bulunamadı.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..