Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


Yapı ve Kredi Bankası - Büyükada Şubesi - Adalar - İstanbul

Bu işletmeye ait bilgiler 94 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
05 Temmuz 1954 ,Pazartesi
Telefon
2163822216
Fax
2163821636
Bölge
ADALAR / İSTANBUL
Adres
GÜLISTAN CAD.NO:4 34970 - ADALAR/İSTANBUL, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.yapikredi.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Yapı ve Kredi Bankası - Büyükada Şubesi - Adalar - İstanbul Havale, Eft, Para Gönderme, Para Çekme, Hesap Açma gibi Kurumsal Bankacılık ve Bireysel Bankacılık Hizmetleri, Kredi Hizmetleri, Kredi ve Mevduat hizmetleri sunar. Şube Telefonu:2163822216 İntern

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.