...
Sektorel Rehber Logo


VERİMLİ PLASTİK FİLM VE ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 5.706 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
26 Mayıs 2010 ,Çarşamba
Yetkilileri
AHMET NACİ FISTIK Yönetim Kurulu Üyesi MÜŞTEREK SADETTİN KORKUT Yönetim Kurulu Başkanı MÜŞTEREK
Telefon
(212)465-26-20
Bölge
BAKIRKÖY / İSTANBUL
Adres
DÜNYA TİCARET MERKEZİ A1 BLK. K.17 YEŞİLKÖY BAKIRKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.verimliplastik.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü plastik hammaddesi ve her türlü orjinal ve hurda plastik hammaddesinden yarı mamul mamul plastik esaslı torba çuval sera örtüsü imalatını yapmak veya imalatını yaptırmak.

Kağıt, karton (mukavva) ve bunlardan yapılmış ürünler ( Kırtasiye amaçlı ürünler hariç). Plastik malzemeden mamül ambalajlama ve sarma malzemeleri. Matbaa ve ciltleme malzemeleri. Basılı evraklar; basılı yayınlar, takvimler, posterler, fotoğraflar, afişler, tablolar, çıkartmalar, (pullar). Kırtasiye, büro, eğitim ve öğretim malzemeleri (mobilyalar ve cihazlar hariç). Büro makineleri. Badana ve boya işleri için fırçalar ve rulolar.

Kauçuk, gütaperka, lastik, amyant (asbest), mika veya bunlardan mamul toz, levha, çubuk ve folyo halinde yarı mamul sentetik malzemeler. Yalıtım (izalasyon), dolgu ve tıkama malzemeleri ( derz dolguları, contalar, o-ringler dahil ). Lastikten, plastikten veya kauçuktan mamul bükülebilir borular, hortumlar (taşıtlar için kullanılanlar dahil), boru, kılıf ve rakorları tekstilden hortumlar, yangın hortumları, madeni olmayan boru kılıfları ve rakorları, hortum rakorları, taşıtlar için radyatör hortumları.

VERİMLİ PLASTİK FİLM VE ENERJİ SAN. A.Ş.
Açık Adres ANKARA ASFALTI 28. KM KEMALPAŞA - İZMİR
Telefon No 232 870 00 10
Fax No 232 878 41 61

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu