Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


URAL METALURJİ KİMYA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ VE PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI TİC.LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1280 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.280 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
30 Temmuz 2010 ,Cuma
Yetkilileri
EBRU URAL Müdür Münferiden MUSTAFA TANSU URAL Müdür Münferiden
Telefon
(212)531-71-01
Bölge
KADIKÖY / İSTANBUL
Adres
TAMİŞ ÇIKMAZI SOK.TAMİŞ APT. NO.6/15 KADIKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

yurtiçi ve yurtdışı pazar araştırması yapmak,araştırmayı çeşitli analiz ve sentez sistemleri kullanarak yorumlamak ve raporlamak ...,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.