Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

UMT AMBALAJ VE BASKI İŞLEMLERİ ÇANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ EGE SERBEST BÖLGE ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 6.781 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
08 Mayıs 2006 ,Pazartesi
Telefon
0232 459 2948 - 0232 251 7206
Fax
0232 251 7280
Bölge
GAZİEMİR / İZMİR
Adres
NİLÜFER SOK. NO:28 AKÇAY CAD.NO:144/1 EGE SERBEST BÖLGESİ GAZİEMİR, İZMİR, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.umtambalaj.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Ege Serbest Bölgesinde Faaliyet Gösteren Uluslararası Üretim ve Dış Ticaret Firmamız UMT Ambalaj Alman Ortaklı Karton Çanta üretimi yapan bir işletme.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.