Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ULU DÖVİZ VE ALTIN TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2555 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.555 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
11 Eylül 1996 ,Çarşamba
Yetkilileri
ASLAN ÖZGÜN Genel Müdür ASLAN ÖZGÜN Genel Müdür ŞÜKRAN BALKANLI Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden SUAT BALKANLI Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden
Telefon
(212)511-58-68
Bölge
FATİH / İSTANBUL
Adres
BEYAZIT ÇARŞIKAPI NURUOSMANİYE CAD.NO.27 FATİH, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Şirket yetkili müessese sıfatıyla Merkez Bankasınca tespit edilen usul ve esaslar çerçevesinde banka ve özel finans kurumları ile kararlaştırıracakları kurlar üzerinden kendi aralarında serbestçe döviz ve efektif alım,satımları yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Para ve Finans->Döviz Büroları

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.