Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ÜÇKARDEŞLER TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET KUYUMCULUK LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
4020 5
Bu işletmeye ait bilgiler 4.020 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
14 Mart 2006 ,Salı
Yetkilileri
CEBRAİL SÜLÜK Müdür Münferiden
Telefon
(212)512-34-80
Bölge
EMİNÖNÜ / İSTANBUL
Adres
BALABAN AĞA MAH.ZEYNEP KAMİL SOK.NO.34 EMİNÖNÜ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü gıda maddelerini almak,satmak,gıda maddelerinipaketlemek için tesisler kurmak,işletmek,kiralamak,kiraya vermek, Her türlü tekstil ve hazır giyim ürünleri ile her türlü iplik kumaş ve kumaştan mamül ürünler işlenmiş giyim eşyaları deri güderi süet kürk gibi giyim ve kullanım eşyalarının imalatı toptan ve perakende ticareti pazarlaması ithalatı ve ihracatı ve 8.1.2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.