...
Sektorel Rehber Logo


TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME VE KABLO TV İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL GAYRETTEPE ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.520 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
22 Temmuz 2005 ,Cuma
Yetkilileri
İBRAHİM İNAN Şube Temsilcisi RAHMİ ERCAN ULUTAN Şube Temsilcisi
Telefon
(212)288-22-05
Fax
(0212)288-04-35
Bölge
GAYRETTEPE / İSTANBUL
Adres
İST.YAKASI İL TELEKOM MD.KABLO TV SERVİSİ YILDIZ POSTA CD.N89 GAYRETTEPE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.turksat.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Türksat Uydu Haberleşme ve Kablo TV İşletme A.Ş., Türksat uyduları ve diğer uydular üzerinden her türlü uydu haberleşmesini gerçekleştiren dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biridir. Türksat A.Ş., Türksat 1C ve Turksat 2A (Eurasiasat 1) uyduları ile, Avrupa’dan Asya’ya uzanan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir. Türksat A.Ş., TV ve radyo yayıncılığının ve yurtiçi kablo hizmetlerinin (KabloTV, KabloInternet, TurksatVoIP) yanı sıra, Kırsal Alan Telefon Haberleşmesi,
Acil Durum Haberleşmesi, Uluslararası Telefon Haberleşmesi, Galileo Avrupa yer bulum sistemi, Uydular Üzerinden Kurumsal Ağ Hizmetleri sağlamaktadır. Türksat A.Ş., Genişbant VSAT Projesi ve e-devlet kapısı projelerine öncülük etmektedir.

Şirket uydu hizmetlerinin milli güvenlik ve ülke savunması açısından stratejik önemi ile kamu hizmeti niteliğibirlikte gözetilerek ulusal egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının hakları yönetimi ve işletme yetkisine sahip olmak ve bununla ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek adına kayıtlı ve diğer operatörlere ait uyduları işletmeye vermek ya da verilmesini sağlamak.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu