GarantiBonus TR
Sektorel Rehber Logo


loading...TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME VE KABLO TV İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ACIBADEM ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 3.349 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
22 Temmuz 2005 ,Cuma
Yetkilileri
İBRAHİM İNAN Şube Temsilcisi
Telefon
0216 327 24 38
Fax
0216 327 24 37
Bölge
Üsküdar / İstanbul
Adres
T.T.İSTANBUL ANADOLU YAKASI İL TELEKOM MD.ACIBADEM CAD.150 ÜSKÜDAR, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.turksat.com.tr
"TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME VE KABLO TV İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ACIBADEM ŞUBESİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.
Firma İş Konusu
Türksat Uydu Haberleşme ve Kablo TV İşletme A.Ş., Türksat uyduları ve diğer uydular üzerinden her türlü uydu haberleşmesini gerçekleştiren dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biridir. Türksat A.Ş., Türksat 1C ve Turksat 2A (Eurasiasat 1) uyduları ile, Avrupa’dan Asya’ya uzanan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir. Türksat A.Ş., TV ve radyo yayıncılığının ve yurtiçi kablo hizmetlerinin (KabloTV, KabloInternet, TurksatVoIP) yanı sıra, Kırsal Alan Telefon Haberleşmesi,
Acil Durum Haberleşmesi, Uluslararası Telefon Haberleşmesi, Galileo Avrupa yer bulum sistemi, Uydular Üzerinden Kurumsal Ağ Hizmetleri sağlamaktadır. Türksat A.Ş., Genişbant VSAT Projesi ve e-devlet kapısı projelerine öncülük etmektedir.

Şirket uydu hizmetlerinin milli güvenlik ve ülke savunması açısından stratejik önemi ile kamu hizmeti niteliğibirlikte gözetilerek ulusal egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının hakları yönetimi ve işletme yetkisine sahip olmak ve bununla ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek adına kayıtlı ve diğer operatörlere ait uyduları işletmeye vermek ya da verilmesini sağlamak.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..