Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


TÜM-GE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 809 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
29 Ocak 2009 ,Perşembe
Yetkilileri
DÜRNEV SERAP TÜMERALP Müdür Münferiden
Bölge
MECİDİYEKÖY / İSTANBUL
Adres
FULYA MAH.FULYA CAD.NO.7/3 MECİDİYEKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Ağız ve diş sağlığı konusunda her şekilde koruyucu hekimlik hizmetleri. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her nevi tedavi uygulamalarını yapar ezcümle radyolojik uygulamaları tatbik eder,konservatif ve endedontik,cerrahi,protetkik,pedodontik, ortodontik tedavileri üstlenir ve icra eder ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.