Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


TULPİAN BODRUM RESORT TURİZM VE İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1805 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.805 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
26 Haziran 2008 ,Perşembe
Yetkilileri
GÜLEN DOKUZOĞLU CAN Yönetim Kurulu Başkanı MÜŞTEREK MURAT CAN Başkan Yardımcısı MÜŞTEREK
Telefon
(216)422-66-86
Fax
(0216)422-66-83
Bölge
ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Adres
BEYLERBEYİ MAH.YALIBOYU CAD. ARABACILAR SK.HACILAR AP.N.6/6 ÜSKÜDAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Amaçla ilgili olarak yurt içinde ve yurtdışında resmi ve özel her nevi inşaat taahhüdünde bulunmak ihalelere girmekher türlü inşaatın plan proje tanzimini ve müşavirlik hizmetlerini vermek. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut,işyeri,ticarethaneinşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirketin konusu ile ilgili yurtiçinde ve yurtdışında her türlü gayrimenkulleri,menkul mallar,şirket konusu ile ilgili motorlu kara nakil vasıtaları ile makine ve tesislerin alınması,inşası,satılması,kiraya verilmesi, kiraya alınması,gayrimenkuller üzerinde aracılık yapmamak kaydı ile her türlü ayni ve şahsi hakların tesis ve tecili, tasarruflarında bulunulması. Şirketin lüzumlu borç ve alacaklarını,kefalet ve teminatları ile alacağı kredilerin teminatının temin için şirketin lehinde veya aleyhinde olmak üzere borç ipotekleri, alacak ipotekleri,teminat ipotekleri,kefalet ipotekleri alınması,verilmesi,her türlü teminat ve kefaletlerin verilmesi,alınması,ticari işletme rehin akdedilmesi. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkulalabilir,satabilir,işletebilir,kiralar,kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir,ipotek alabilir,ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak,intifa,sükna,gayrimenkul mükellefiyeti,bedelli veya bedelsiz yola terk,kamuya terk, ifraz,tevhit yapabilir,kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlücins tashihi,ifraz,tevhid,taksim,parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir,satabilir,kiralayabilir,finansal kiralama yapabilir,yahut kiraya verebilir,yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız,her türlü borç alabilir. Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat,kefalet işletme rehni ve ipotek tesis edebilir,fek edebilir. Alacaklarına karşılık,ipotek veya rehin alabilir,borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahısları lehine,ipotek yahut rehin verebilir,bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir. Şirket gaye ve konusunun gerçekleştirilmesi için arsa, arazi,bina ve gayrimenkul hakları satın alabilir,inşa edebilir,iktisap edebilir,satabilir. İktisap edilen gayri menkulleri devir ve ferağ,bunları kısmen veya tamamen üçüncü şahıslara kullandırabilir veya kiralayabilir. .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.