Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


TEZCANLAR SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 857 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
17 Eylül 2004 ,Cuma
Yetkilileri
KANİ TEZCAN Şube Temsilcisi
Telefon
(212)628-00-80
Fax
(0212)628-79-91
Bölge
ATIŞALANI / İSTANBUL
Adres
HAVAALANI MAH.FUNDA SOK.NO.30 ATIŞALANI, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Sütten mamul gıda maddeleri olan yoğurt beyaz peynir kaşar peyniri süt tozu ve krema imalatı yapma veya mamul olarak alıp satmak bu ürünlerin ithali ihracı ve aktif pazarlamasını yapmak ve 31.12.1998 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.