Sektorel Rehber Logo

yükleniyor...


TESAN İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 627 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
31 Mart 1988 ,Perşembe
Yetkilileri
İRFAN YİĞİT Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden BEKİR ERDOĞAN Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden HASAN YÜCEL YİĞİT Başkan Yardımcısı Münferiden
Telefon
(212)254-88-99
Bölge
YENİBOSNA / İstanbul
Adres
ÇOBANÇEŞME MAH.BİLGE SOK.NO.17 YENİBOSNA, İstanbul, TÜRKİYE
"TESAN İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Ses veri ve görüntü iletişiminde kullanılan her türlü sistem,eleman,ürün,aksesuar ve bunlarla ilgili elektronik veya mekanik parçalar ile her nevi elektrikli ve elektronik cihaz,parça ve sistemlerin ticaret,imalat,ithalat ihracat.. Depolar mağazalar kurar,çalıştırır,kiralar,kiraya verir, satın alır ve satar.Dağıtım ve pazarlama teşkilatı ve sistemikurar,kurdurur,ticaritin yaptığı yada yapacağı meta ile ilgili olmak kaydıyla,pazarlama ve satış artırmaya yada kalite yüksetlmeye dönük müşavirlik yapar,yaptırır,bu amaçla seminer,toplantı ve eğlence vs.tertip eder,ettirir, konusu ile ilgili her türlü yayıncılık hizmetleri yapar ve yaptırır. Dağıtım ve ticaretini yaptığı veya yapacağı meta ile ilgi li olmak kaydıyla yurt içinde ve dışında komisyon,satışa aracılık ücreti vs.alır ve verir. Şirket maksat ve mevzuunun tahakkuku için her türlü menkul ve gayrimenkul malları (gemi dahil) satın alır satar inşa eder kiraya verir kiralar rehin ve ipotek eder ipotek verir hasılı bunlar üzerinde her şekilde tasarurfi ve iltizami mumalelerde bulunur şirket menfaatlerinin korunması için üçüncü şahıslardan ipotek alır ve fek eder. ve Anonim Şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu