Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

TERPA ELEKTRONİK CİHAZLAR PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
3262 5
Bu işletmeye ait bilgiler 3.262 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
20 Eylül 2012 ,Perşembe
Yetkilileri
ETHEM TANRIVER - KADİM TANRIVER
Telefon
0462 711 1896
Fax
0462 711 1898
Bölge
ARSİN / TRABZON
Adres
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2 NOLU CADDE NO:1 ARSİN, TRABZON, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

PVC DOĞRAMA İŞLERİ, TİCARET , İMALAT , HER TÜRLÜ HİZMET FAALİYETLERİNDE BULUNMAK VE MUK YAZILI DİĞER HUSUSLAR. alanlarında RESTORASYON VE İZOLASYON meslek grubunda ARSİN / TRABZON Bölgesinde Mineral ses/ısı izolasyon malzemelerinin imalatı (cüruf yünleri, taş yünü, madeni yünler, pul pul ayrılmış vermikulit, genleştirilmiş kil, soğuk tandiş plakası, vb. ısı ve ses yalıtım malzemeleri) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
PVC DOĞRAMA İŞLERİ, TİCARET , İMALAT , HER TÜRLÜ HİZMET FAALİYETLERİNDE BULUNMAK VE MUK YAZILI DİĞER HUSUSLAR

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.