Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.-ANTALYA ŞUBESİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
4552 5
Bu işletmeye ait bilgiler 4.552 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
27 Ağustos 2009 ,Perşembe
Yetkilileri
İBRAHİM ELMAS
Telefon
0242 340 4813 / 0224 688 5101
Fax
0242 340 4815
Bölge
MERKEZ / ANTALYA
Adres
ANTALYA CAD.ALTINOVA SİNAN MAH.NO:28/C ALTINOVA MERKEZ, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Hayvancılık ve hayvansal ürünler alanlarında HAYVANSAL GIDA ÜRÜNLERİ meslek grubunda MERKEZ/ANTALYA Bölgesinde Süt imalatı, işlenmiş (pastörize edilmiş, sterilize edilmiş, homojenleştirilmiş ve/veya yüksek ısıdan geçirilmiş) (katı veya toz halde süt hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
SÜT VE SÜT MAMÜLLERİN İMALATI (PASTÖRİZE SÜT, YOĞURT, AYRAN, TEREYAĞ, BEYAZ PEYNİR, KAŞAR PEYNİRİ, MİHALIÇ PEYNİR, HALLİM, ÖRGÜ, RENDE PEYNİR, STREİLİZE SADE SÜT, EKSTRA LIGHT SÜT, AROMALI SÜT, MEYVE SUYU, TAZE PEYNİR (BÜYÜMİX) YOVİTA, BABYMİX, YAĞSIZ SÜTTOZU, PEYNİR ALTI SUYU TOZU TAM YAĞLI SÜTTOZU DİĞER TOZ ÜRÜNLER VE 1 LT LİK PRATİK ŞİŞE ÜRETİMİ DAĞITIM VE PAZARLAMASINI YAPMAK Ana Sözleşmesinde Yazılı Konular

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.