Sektorel Rehber LogoSHAYA KAHVE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 786 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
09 Nisan 2003 ,Çarşamba
Telefon
(212)345-06-06
Fax
(0212)345-06-18
Bölge
MASLAK / İstanbul
Adres
MASLAK MAH.BİLİM SOK.NO.5 MASLAK, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
http://shayakahve.com.tr/
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu'nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur.

Bugün, Moda-Hazır Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Claire's, Coast, Debenhams, Dorothy Perkins, Evans, Miss Selfridge, Topshop, Topman, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop, Victoria's Secret, Victoria's Secret Beauty and Accessories ve Warehouse Türkiye'de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.

Shaya, yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir.

"En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren Shaya; "Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Bağlı olduğu kategoriler

Gıda->Simit-Puaça-Börek Salonları

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu