Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

SEAK İNŞAAT TAAHHÜT İSKELE KİRALAMA TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 758 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
13 Eylül 2007 ,Perşembe
Yetkilileri
AHMET ARICA
Telefon
0242 321 4802 / 0543 808 6283
Fax
0242 311 1679
Bölge
MURATPAŞA / ANTALYA
Adres
TOPÇULAR MAHALLESİ GAZİ BULVARI NO:800/-1 MURATPAŞA, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İnşaat faaliyetleri alanlarında KONUT İNŞAATI meslek grubunda MURATPAŞA/ANTALYA Bölgesinde İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
YURT İÇİNDE VE DIŞINDA HER TÜRLÜ ÖZEL VE RESMİ İNŞAATLAR YAPMAK TAAHHÜTLERDE BULUNMAK İHALELERE KATILMAK BUNUN İÇİN ORTAKLIKLAR KURMAK KURULMUŞ ORTAKLIKLARA İŞTİRAK ETMEK MÜTEAHHİTLİK İŞLERİ YAPMAK Ana Sözleşmesinde Yazılı Konular

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.