Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

PIRLANTA CAM İNŞAAT MOBİLYA VE YAPI MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1145 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.145 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
23 Şubat 2011 ,Çarşamba
Yetkilileri
HAKAN BAHADIR BAHAT - VECİHE DİYADİN
Telefon
0462 711 1133
Fax
0462 711 1155
Bölge
MERKEZ / TRABZON
Adres
ARSİN ORGANİZE SANASİ BÖLGESİ 2 NOLU SOKAK NO:2 KAT:1 MERKEZ, TRABZON, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

HER TÜRLÜ CAM VE AHŞAP MOBİLYA İMALATI alanlarında ZÜCCACİYE meslek grubunda MERKEZ / TRABZON Bölgesinde Tuvalet, banyo, büro, iç dekorasyon, vb. amaçlarla kullanılan cam ve kristal eşya imalatı (camdan biblo, boncuk vb. küçük cam eşyalar hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
HER TÜRLÜ CAM VE AHŞAP MOBİLYA İMALATI

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.