Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


PERTEV TEKNİK MAKİNA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 952 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
19 Ağustos 2011 ,Cuma
Yetkilileri
RUQIYE AMINI Müdür Münferiden
Bölge
BAKIRKÖY / İSTANBUL
Adres
ZUHURATBABA MAH.AKATLAR SK. NO.46 D.9/A BAKIRKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Teknik malzeme, makine, motor, enstrüman, teçhizat ve ekipmanlarının ticaretini yapmak ve 21.12.2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.