Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ÖZ SDE YILDIZ TARIM VE HAYVANCILIK İNŞAAT GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 773 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
13 Aralık 2010 ,Pazartesi
Yetkilileri
DURSUN ALİ YILDIZ Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden EMRULLAH YILDIZ Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden MAHİR ÖZ Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden MEHMET SALİH YILDIZ Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden SELİM ÖZ Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden
Bölge
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Adres
YUKARI DUDULLU ESENŞEHİR MAH. BARAJYOLU CAD.NO.29 ÜMRANİYE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her çeşit canlı hayvan alımı satımı pazarlamasını ithalat ve ihracatı ile danışmanlığını yapmak.Her türlü eti yenebilir canlı hayvanların usul ve esaslar dahilinde kesimi yapmak Her türlü inşaat taahhüt işleri; Konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Tarım ve Hayvancılık->Besicilik

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.