GarantiBonus TR
Sektorel Rehber Logo


yükleniyor...ÖZGER TEKSTİL BOYA VE APRE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 426 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
31 Ekim 1988 ,Pazartesi
Yetkilileri
ENGİN CEYLAN Genel Müdür Yardımcısı ERCAN GÜLTEKİN Genel Müdür Yardımcısı MEHMET AYGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden
Telefon
(212)689-41-42
Fax
(0212)689-41-51
Bölge
Büyükçekmece / İstanbul
Adres
YAKUPLU,T.ÖZAL CD.62.SK. NO.15 D.2 BÜYÜKÇEKMECE, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.ozgertekstil.com.tr
"ÖZGER TEKSTİL BOYA VE APRE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.
Firma İş Konusu
Her türlü tekstil ürünlerinin boya apre emprime terbiye vekasarlama işlemlerinin yapılması her türlü tekstil ürünlerinin tekstil ham ve yardımcı maddelerinin kimyevi maddeler ve tekstil boyalarının imalatı iç ve dış ticareti konfeksiyon trikotaj manifatura ç ve üst giyim imalatı, tekstil ve giyim sanayii ile ilgili aksesuar ve süs eşeyalarıimalatı iç ve dış ticareti her cins iplik imalatı iç ve dış ticareti. Gayrimenkul alıp satabilir kendi gayrimenkulleri üzerinde ipotek alıp verebileceği gibi üçüncü şahıslara ait gayrimenkuller üzerinde kendi lehine ya da teminat olarak ipotek tesis ve fekedebilir. Menkul mallar üzerinde rehin tesisine ve ticari işletme rehni işlemlerini yapmağa mezundur ve şirket anasözleşmesindeyazılı olan diğer işler.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..