Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ÖZELİF NAKLİYAT MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 947 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
10 Mart 2011 ,Perşembe
Yetkilileri
AYSEL ÖZTEKİN Müdür Münferiden
Ortakları
AYŞE YAVUZ AYSEL ÖZTEKİN
Telefon
(212)564-49-58
Bölge
GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL
Adres
MERKEZ MAH.ALİGALİPBEY CAD. EKŞİOĞLU İŞHANI NO.16/29 GAZİOSMANPAŞA, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

yurt içinde ve dışında her nevi kara hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı nakliye komisyonculuğu yapmak...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğerişler,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.