Sektorel Rehber Logo

ÖZDEMİR DİZEL SERVİS POMPA ENJEKTÖR TAMİR YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 3.654 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
28 Kasım 2008 ,Cuma
Telefon
0232 459 1656 / 0232 459 1657 / 0532 775 1120
Bölge
Merkez / İzmir
Adres
FATİH CAD. NO:174/A 1.SANAYİ SİTESİ / İZMİR, İzmir, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.ozdemirdizelservis.com.tr/
"ÖZDEMİR DİZEL SERVİS POMPA ENJEKTÖR TAMİR YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

ÖZDEMİR DİZEL Center, dünyanin en büyük otomotiv parçaları tedarikçisi olan Delphi'nin yetkili servisi olarak 2008 yilindan beri dizel yakit sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir.

Dizel ve pompa sistemleri konusunda yetkili servis olmasını orijinal dizel yedek parça kullanmak ve dizel teknolijisine yaklaşımıdır.

İzmir 1. Sanayi'de dizel ve pompa sistemlerinde çalısmalarına devam etmektedir. Yetkili dizel servisi olduğu için, hizmet ve dizel yedek parçalarımızın tamamı Delphi güvencesi altındadır.

Elektronik, araçlarda vazgeçilmez unsur oldugunda beri diyagnoz test cıhazları, arıza teshislerinde oldukça önem kazanmıştır. Bütün dizel pompa bakım, onarım islemlerinde Delphi tarafindan sunulan eğitimin yanısıra, teknolojimiz ve tecrübemiz ile en bilimsel çözümleri üretir, hizmetimizin kalitesini doruk noktada tutmaya özen gösteririz.

Delphi'nin yanısıra;ÖZDEMİR DİZELS CENTER,Bosh,Siemens ,Denso,teknolojilerinde de garantili, güvenceli ve profosyonel çalışan ekipmana sahiptir.

Bağlı olduğu kategoriler

Otomotiv->Pompa Enjektör Ayar Servisi

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu