Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

ÖZDAĞ LOJİSTİK İLETİŞİM PETROL TAŞIMACILIK OTOMOTİV GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1067 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.067 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
15 Eylül 2010 ,Çarşamba
Yetkilileri
RAMAZAN ÖZDAĞ
Ortakları
RAMAZAN ÖZDAĞ
Telefon
0324 237 1063
Fax
0324 237 1064
Bölge
AKDENİZ / MERSİN
Adres
CAMİŞERİF MAH. 5238 SOK. ADALET İŞ HANI NO:5 KAT:3 DAİRE:3 33060 AKDENİZ, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

YURTİÇİ alanlarında AKDENİZ / MERSİN Bölgesinde TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ meslek grubunda Kara yolu ile şehirler arası yük taşımacılığı (gıda, sıvı, kuru yük, vb.) (gaz ve petrol ürünleri hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.