Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


OTOTEK TEKSTİL İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2306 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.306 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
27 Mayıs 2008 ,Salı
Yetkilileri
CEM SAYGI Müdür Münferiden
Telefon
(212)328-08-88
Bölge
MASLAK / İSTANBUL
Adres
DEREBOYU CAD.MEYDAN SK.SPRİNG GİZ PLAZA NO.12 MASLAK, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Deri ve deriden mamul maddeleri ile her türlü konfeksiyon ve tekstil ürünlerinin imalatını yapmak,yurt içinde ve dışında pazarlamasını yapmak Cam ayna ile ilgili her türlü makina imalatı ithalatı ihracatı ve pazarlamasını yapmak ve 10.05.1994 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.