Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


OMEGA SAĞLIK HİZMETLERİ MEDİKAL EĞİTİM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2406 1
Bu işletmeye ait bilgiler 2.406 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
25 Ağustos 2009 ,Salı
Yetkilileri
NİYAZİ GÜLER Müdür Münferiden
Telefon
(212)728-77-72
Bölge
SİLİVRİ / İSTANBUL
Adres
PİRİ MEHMET PAŞA M.YEMENİCİLER SK.YÖNEL İŞMER.K.4 NO.501 SİLİVRİ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her çeşit sağlık hizmeti vermek özel hastane tıp merkezi poliklinik laboratuar tanı ve tedavi merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi radyolojik görüntüleme merkezi doğumevi ağız sağlığı ve diş tedavi merkezi ortez protez merkezi kurabilir ve bu merkezleri işletebilir bu amaçla gerekli doktor hemşire hastabakıcı sağlık teknisyeni ve diğerpersonel çalıştırabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğerişler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.