Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ODEA BANK ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 15.735 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
15 Mart 2012 ,Perşembe
Yetkilileri
RAYMOND AUDI Y SAMIR HANNA
Telefon
0212 304 84 44
Fax
0212 304 84 45
Bölge
MASLAK / İSTANBUL
Adres
OLIVE PLAZA, MASLAK MAHALLESI AHI EVRAN CADDESI NO.11 ŞIŞLI - İSTANBUL TÜRKIYE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
www.odeabank.com.tr/
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

ODEA BANK A.Ş., 28 Ekim 2011 tarihli, 28098 sayılı Resmi Gazete’de yayınlandığı üzere "mevduat bankası olarak kurulmasına ilişkin izni" bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları uyarınca usulüne uygun olarak kurulmuş bir anonim şirkettir; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan, Türkiye’de bankacılık faaliyetlerini yürütmek üzere "faaliyet iznini" de alma sürecindedir ve belirtilen süreç tamamlanmadığından herhangi bir bankacılık faaliyetinde bulunmamaktadır. Bu internet sayfasında yer alan herhangi bir ifadenin, bir başlığın veya bu başlık altında yapılan açıklamanın konusu ne olursa olsun Şirketimiz herhangi bir bankacılık ürünü sunmayı teklif etmemekte ve bankacılık ürünü sunmamaktadır. Şirketimiz bu yönde edinilecek bir intibadan ve sonuçlarından sorumlu değildir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.