Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ODAK CNC MAKİNA DEMET ŞAHİN

Bu işletmeye ait bilgiler 928 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
26 Ağustos 2011 ,Cuma
Bölge
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Adres
ESENKENT MAH.ATATÜRK CAD. KARACA SOK.ZEMİN KAT NO.1 ÜMRANİYE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Metallerin makinede işlenmesi(torna tesfiye işleri,metal parçaları delme,tornalama,frezeleme,rendeleme,parlatma,oluk açma,perdahlama,birleştirme,kaynak yapma vb.faaliyetler) (metallerin lazerle kesilmesi hariç).

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.