Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


NWG SERVİS HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 785 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
17 Mayıs 1996 ,Cuma
Yetkilileri
KEMAL AYDOĞAN Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden
Telefon
(216)339-43-10
Bölge
KADIKÖY / İSTANBUL
Adres
KOŞUYOLU CAD.CENAP ŞAHABETTİN SOK.NO.23/1-2-3 KADIKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.nwg.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Özel ve kamu hastaneleri,sanatoryum,huzurevleri ve benzeri sağlık ve tedavi kurumları dahil her türlü özel ve kamu işyerleri ile meskenlerde genel temizlik işleri yer cam cila ve halı temizliği dezenfekte işlerini yapmak. Şirket iştigal konusunun gerçekleşmesi maksadı ile her nevi menkul ve gayrimenkul ile mülkiyetten gayri ayni haklarıiktisab ve adına tescil ettirebilir,her nevi kara,deniz ve hava nakil vasıtaları ile her nevi tesis ve iş makinelerini ve bunların yedek parçaları,tamir,onarım ve revizyonları için lüzumlu cihazlar,takim ve benzeri aletleri ile sair ekipmanları yurtiçinde veya yurtdışında alabilir,satabilir, uzun veya kısa süreli kiralayabilir veya kiraya verebilir. Her nevi menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde her nevi tasarımda bulunabilir,ayni ve şahsi hak tesis edebilir,her nevi inşa,tevhid,ifraz,rehin ve ipotek işlemleri yaptırabilirşirket işleri için lüzum görüldüğü takdirde kendi menkul ve gayrimenkulleri üzerinde başkaları lehine,başkalarının menkul ve gayrimenkulleri üzerinde kendi lehine rehin ve ipotek tesis ettirebilir. ve 14.5.2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Hizmet Sektörü->İnsan Kaynakları

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.