Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


NURAY OTOMOTİV TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1941 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.941 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
15 Şubat 1980 ,Cuma
Yetkilileri
FEVZİ DİRİKOÇ Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden MEHMET DİRİKOÇ Başkan Yardımcısı Münferiden
Telefon
(216)632-73-73
Fax
(0216)634-33-92
Bölge
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Adres
SARAY MAH.AHMET TEVFİK İLERİ CAD.NO.12A ÜMRANİYE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.nurayotomotiv.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü otomobil,otobüs,minibüs,kamyon,kamyonet ve benzeri motorlu-motorsuz araçlar ve otomotiv endüstrisi mamullerinin,yedek parçalarının,aksesuarlarının,rulmanlarınınalımını,satımını,pazarlamasını,ithalatını ve ihracatını yapmak Şirket amaç ve konusu ile ilgili her türlü menkul ve gayrimenkuller alabilir,satabilir,büro,depo kiralayabilir, inşa edebilir,kiraya verebilir. Başkalarına ait gayrimenkuller üzerinde üçüncü kişiler nezdinde ipotek ve rehin işlemleri yapabilir Şirket amaç ve konusu ile ilgili şirketin borçlarını alacaklarını temin için ipotek rehin ve kefalet alabilir, ipotek ve rehinleri fek ve tadil edebilir üçüncü şahısların bankalardan temin edeceği kredilere karşılık kefalet ve ipotek alabilir veya verebilir ve 14.4.2000 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.