Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

NUH YÜKSELGÜNGÖR-SİNAN İNŞAAT

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2503 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.503 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
03 Eylül 2008 ,Çarşamba
Yetkilileri
NUH YÜKSELGÜNGÖR
Telefon
0324 544 6851
Bölge
MERKEZ / MERSİN
Adres
MENDERES MAH. LİPARİS 1 SİTESİ J BLOK NO:7 NA 33190 MEZİTLİ MERKEZ, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İNŞAAT alanlarında MERSİN Bölgesinde EMLAK MÜŞAVİRLERİ meslek grubunda Kendine ait veya kiralanan gayrimenkullerin kiraya verilmesi veya leasingi (kendine ait binalar, devre mülkler, araziler, müstakil evler, vb.) gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Bağlı olduğu kategoriler

İnşaat ve Yapı Dekorasyon->Emlakçılar

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.