Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


NOVA SPOR EKİPMANLARI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 803 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
28 Kasım 2011 ,Pazartesi
Yetkilileri
ERKAN DÖNMEZ Müştereken Müdür
Bölge
ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Adres
FERAH MAH.ABDÜLBAKİ GÖLPINARLI CAD.NO.38 ÜSKÜDAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

her türlü spor aletleri ekipmanlarının toptan ve perakendealımı satımı ve ticaretini ithalat ve ihracatını yapmak imal etmek imal ettirmek...,

Bağlı olduğu kategoriler

Spor->Spor Malzemeleri

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.