Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

MUSTAFA AYHAN UYSAL - TUNAY MEDİKAL ORTOPEDİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1814 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.814 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
22 Ağustos 2005 ,Pazartesi
Telefon
0242 335 5330
Fax
0242 335 4260
Bölge
ANTALYA / ANTALYA
Adres
GÜVENLİK MAHALLESİ GÜLLÜK CADDESİ H.ABICILAR APARTMANI NO:145/A-B ANTALYA, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İlaç ve tıbbi malzeme alanlarında İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ meslek grubunda ANTALYA Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda tıbbi ve ortopedik ürünlerin perakende ticareti (gözlük hariç diğer medikal ürünler dahil) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
MEDİKAL ORTOPEDİ PERAKENDE TİCARETİ

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.