Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


MISTAÇOĞLU İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 2.559 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
07 Şubat 2008 ,Perşembe
Yetkilileri
MUSTAFA SAİM ERSOY - AYDIN MISTAÇOĞLU
Telefon
0212 621 5050
Fax
0212 534 9264
Bölge
FINDIKZADE / İSTANBUL
Adres
ÖRDEK KASAP MAH. KARAKOYUNLU SOK. MISTAÇOĞLU PLAZA NO:4 FINDIKZADE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.mistacoglu.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

TÜRK TELEKOM KURUMSAL SATIŞ ORTAĞI
GSM Bayileri - Cep Telefonları

Haberleşme kitle haberleşmesi her türlü iletişim konularında bilgi giriş sistemleri kurmak araştırma geliştirme çalışmaları yapmak bu organizasyonları düzenlemek bu konularda müşavirlik mümessillik işletim hizmetleri yapmak.

sevda akdan

28/07/2011

bu size 2.mail. çekişim sesimi duyan yokmu?mahkemece kazandıgım telefonum var.v 60 motorola.gempa anlaşma bittiği için ödemedi.tele servise müracat ettim.oda kübra hn ilgileneceğim dedi 3 haftayı geçti kimse dönüş yapmadı.sizden gözde hn konuya vakıf oda birsey yapamıyor sesimi duyan ılgilenen yokmu bu nasıl müşteri memnunıyeti pes dogrusu sesimi lütfen duyun ve ilgilenin
 

sevda akdan

22/07/2011

sızleri defalarca aradım.gözde hn a sorunumu ilettim.ama gözde hn da bir sonuç bulamadı.sorunum mahkemece kazanılmış v 60 motorola telefonum var. gempa anlaşması bittiği için para iadesi yapmadı.teleservisde ilgilenmedi.kübra hn ile konuşmama ragmen olumlu veya olumsuz bır yanıt vermedi.tekrar gozde hanımı aradım.ilgilenıyor fakat bır sonuç yok.en kısa zamanda icra işlemlerine başlayacagım.haberiniz olsun
 

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.