GarantiBonus TR
Sektorel Rehber Logo

MİRAMİS TURİZM TAŞIMACILIK ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.163 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
11 Ocak 2011 ,Salı
Yetkilileri
IŞIL KULUY TETİK
Ortakları
Tanzer Gül
Telefon
0242 311 33 71 -72
Fax
0242 311 33 61
Bölge
ANTALYA / Antalya
Adres
KIRCAMİ MH.PERGE BULVARI SAYGIN SİTESİ A BLOK NO:111/1 MURATPAŞA ANTALYA, Antalya, TÜRKİYE
Web Adresi
http://miramisturizm.com/
"MİRAMİS TURİZM TAŞIMACILIK ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.
Firma İş Konusu
A Grubu Seyahat Acentası olarak faaliyet gösteren Miramis Travel Servıces ,dünyanın her yerine profesyonel kadrosunun bilgi, birikim ve araştırmalarına dayalı güçlü kurumsal yapısı ile, Uçak Seyahati taleblerinize göre alternatif seyahat çözümleri sunmaktadır.Yurtiçi, Yurtdışı Otel Rezervasyonları ,Yurtdışı Turlar,Yurtiçi Turlar,Vize Aracılık Hizmetleri,Mavi Yolculuk,Özel Seyahat Organizasyonları,Kongre ve Toplantı Organizasyonları,Eğlence Organizasyonları,Araç Kiralama,Transfer ve Karşılama Hizmetleri,Golf Turizmi Şirketimiz bünyesindeki hizmetlerimizdir.

Miramis Ailesi olarak kaliteli hizmet odaklı projelerimiz ile turizm sektöründe hızlı ve pratik çözümler sunan alternatiflerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Firma Harita Konumu

hamdi türen

30/06/2011

işini bilen uzman personel kadrosu ile ciddi hizmet veren miramis turizme teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim.
 Yorumcu Mail Adresi: hamdi.turen@hotmail.com