Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

MERSİN EREN OTOMOTİV OTOPARK İŞLETMESİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1242 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.242 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
23 Mart 2011 ,Çarşamba
Yetkilileri
HÜSEYİN KILIÇ
Ortakları
İBRAHİM HALİL KILIÇ - HÜSEYİN KILIÇ
Bölge
TOROSLAR / MERSİN
Adres
MUSTAFA KEMAL MAH. 98020 SOK. NO:19 33090 TOROSLAR, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

FİNANS alanlarında TOROSLAR / MERSİN Bölgesinde TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ meslek grubunda Yediemin faaliyetleri gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.